Inne

Dlaczego warto jeździć na wyjazdy?

Dlaczego warto jeździć na wyjazdy?

 Wyjazdy, czy warto jeździć? W ostatnim czasie piłka nożna w naszym kraju nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Tutaj pisaliśmy o naszej frekwencji z rundy jesiennej. Zastanawialiśmy się nad tym, co może być tego przyczyną. Z pewnością większość odpowie, że głównym powodem jest poziom polskiej piłki. Czy na pewno to jest to? Zapraszamy do przeczytania artykułu. 

Dlaczego warto jeździć na wyjazdy ukochanej drużyny?

    To jest bardzo dobre pytanie. Z pewnością osobie, która kiedykolwiek była na takim wyjeździe meczowym, nie trzeba przedstawiać żadnych atutów, ponieważ sama to przeżyła i wie co dobre.   

    Przede wszystkim zacznijmy od tego, że najważniejszym aspektem jest dopingowanie swojej drużyny. Wiemy, jak często kluby lepiej grają w meczach u siebie na stadionie niż na wyjazdach. Stąd też można wywnioskować, jak bardzo jest on ważny. Z drugiej strony wyjazd, to nie tylko sam mecz, który jest jego celem. Jest to też wspaniały czas spędzony z przyjaciółmi, ponieważ trasa na mecz i z powrotem też może być ciekawa. Dodatkowym plusem „podróży”, jest możliwość poznania różnych, ciekawych osób. Kolejnym ważnym powodem tego typu wypraw, jest aspekt kolekcjonerski. Z jednej strony co raz więcej klubów dostarcza bilety w formie kartki papieru rozmiaru A4, których ludzie nie chcą kolekcjonować. Z drugiej strony można na przykład na każdym stadionie zrobić sobie zdjęcie z szalikiem w sektorze gości, a następnie utworzyć sobie piękny album ze zdjęciami lub antyramę na ścianę. Z pewnością oba pomysły dostarczyłyby piękne wspomnienia. Przytoczyłem kilka argumentów, jednak najważniejszym jest atmosfera meczowa w sektorze gości. Dla przypomnienia, poniżej wrzucam kilka filmików z takich wypraw, aby poczuć ten niesamowity czar.

Co kibice myślą o wyjazdach?

    Postanowiliśmy spytać naszych kibiców, co myślą o jeżdżeniu na wyjazd. Poniżej przytoczymy wybrane cytaty.

Na mecze wyjazdowe warto jeździć ponieważ miło jest spełnić czas w gronie znajomych dopingując wspólnie swoją ukochaną drużynę. Jest to także możliwość poznania nowych znajomych, towarzyszy nam wesoła atmosfera podczas drogi. Czuć klimat emocji na stadionie bardziej niż w tv. Możliwość zobaczenia nowych stadionów, a niekiedy przyjemny jest wyjazd na stadiony niższych lig, kiedy czuć klimat oldschool.

Każdy wyjazd to przygoda, emocje, adrenalina zupełnie inna niż w domu.

Warto jeździć bo w domu jest nudno, jest doping i zabawa na maksa, fajnie zobaczyć inne stadiony.

Myślę, że warto ponieważ po zwycięstwie na pewno powrót do domu jest dłuższy i można dłużej świętować zdobycie 3 punktów 🙂

Źródło: https://stadionowioprawcy.net

     Podsumowując, jak widzicie ktoś, kto był przynajmniej raz na wyjeździe, chwali sobie ten czas. Tymczasem korzystając z okazji, zapraszam niezdecydowanych na wyjazdy do Częstochowy oraz do Lubina, więcej informacji na FB sklep Piastoholicy.

Udostępnij

O autorze

?>