POMECZOWE

Mecz był, transmisji brak. Piast pokonał Bruk-Bet Termalicę

Chciałoby się powiedzieć, że spotkanie z Termalicą było ciekawe… Ale stwierdzić tego nie możemy. Spotkanie Pucharu Polski z udziałem Piasta… nie było transmitowane.

Wtorkowy wieczór w Niecieczy zapowiadał się ciekawie. Gliwiczanie w ramach 1/16 finału Pucharu Polski zmierzyli się z miejscowymi Słoniami. Chcielibyśmy teraz opisać jak Piast zdobył bramki. Ale niestety. Możemy jedynie opierać się na relacji radiowej Piast TV, bowiem nie mieliśmy możliwości tego spotkania oglądać. No cóż, nie każdy może sobie pozwolić na spędzenie wtorkowego po południa na stadionie. Wydawałoby się więc oczywiste, że gdy włączymy telewizor i ustawimy odpowiedni kanał ujrzymy to widowisko. Nic bardziej mylnego. Polsat, mimo tego, że nie pojawił się w Niecieczy i tak nie pozwolił klubowej telewizji pokazać spotkania. Na szczęście od przyszłego sezonu to TVP Sport będzie odpowiadać za transmisję PP.

Mimo tego jednak, gliwiczanom, choć z trudem, udało się awansować do następnej rundy po bramce Michaela Ameyawa. Następne spotkanie Niebiesko – Czerwoni rozegrają już w piątek z Koroną o 18:00.

Udostępnij

O autorze

Założyciel portalu Piast Info.

Jeden komentarz

Możliwość komentowania została wyłączona.

?>