Zapowiedzi

Postawić krok w przód [ZAPOWIEDŹ]

Postawić krok w przód [ZAPOWIEDŹ]

Po kolejnym meczu bez zwycięstwa, Piast uda się do Mielca. Tym razem jednak stawką nie będą ligowe punkty, a awans do 1/8 finału Pucharu Polski. To także ważne rozgrywki dla Piasta, bowiem zwycięstwo w nich premiowane jest grą w el. LE.

Gliwiczanie kontynuują passę 6 meczów bez 3 ligowych punktów i na jej przerwanie poczekać będziemy musieli co najmniej do poniedziałku. Dzisiaj jednak celem jest pewny awans bez dogrywki. Wiemy, że niebiesko-czerwoni mają ogromne problemy z przygotowaniem fizycznym w tym sezonie.

Wypowiedzi

Niestety jak to często bywa z meczami w środku tygodnia – nie uraczyliśmy rozmów z trenerami obu drużyn. Trenerzy zabiorą głos jedynie po spotkaniu.

Stal Mielec

Mielczanie w dobrym stylu rozpoczęli sezon. Stal aktualnie znajduje się na 6. miejscu w tabeli PKO BP Ekstraklasy z dorobkiem 22 oczek. To o 10 więcej od Piasta. W dodatku, biało – niebiescy na swoim koncie mają 3 wygranych z rzędu. Wydaje się więc, że to mielczanie są w lepszej formie.

Stal Mielec – Piast Gliwice

Gliwiczanie w ostatnim spotkaniu pomiędzy tymi drużynami rozgromił Stal 4:0. Duży udział w tym miał hattrick Kamila Wilczka. W dodatku, niebiesko – czerwoni nigdy nie ulegli Stali Mielec w Pucharze Polski, co zwiastuje ciekawe widowisko. Zobaczcie 3 ostatnie spotkania pomiędzy tymi ekipami.

 

 

 

Author

Udostępnij

O autorze

Założyciel portalu Piast Info.

?>